0 (258) 268 81 80    [email protected]
  
Leblebi Kavurma Makinaları

EKO - 40K
EKO - 80K
EKO - 160K


Leblebi kavurma makinası üretimimiz içerisinde yine küçük ama önemli bir noktadadır. Leblebinin başkenti konumundaki Denizli / Serinhisar, pek çok KMS leblebi kavurma makinasına da ev sahipliği yapmaktadır.

Leblebi kızartma makinası daha çok kuruyemiş üreticilerinin doğrudan müşteri temaslı satış noktalarında tercih edilmektedir. Genellikle taşıması kolay olarak istenen bu makinalar, KMS standartlarında kompakt ve tekerklekli olarak imalat edilmekte ve nakliye ve hareket kolaylığı sağlanmaktadır. Tüplü leblebi kavurma makinası seçeneklerimiz mevcut olup elektrikli ve LPG ile çalışan leblebi kavurma makinası modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Leblebi kavurma işlemi hakkında detaylı bilgiye blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Leblebi kavurma yapılırken dikkat edilmesi gereken noktalar ve leblebinin yapısı itibari ile nasıl bir ısıya maruz kalması gerektiği gibi temel bilgileri açıkladığımız blog yazımız konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herkes için uygundur.

KMS mühendisliği ile tasarlanıp üretilen pratik leblebi kavurma makinaları ile ilgili daha detaylı bilgiye ürün sayfamızdan leblebi kavurma makinası fiyatları teklif al butonuna tıklayıp edinebilirsiniz. KMS leblebi kızartma makinası imalatında öncü...KURUMSAL Hakkımızda
ÜRETİM Üretim Teknik Servis
İLETİŞİM Adres
Akhan Mah. 101 Sk. No:3A/1 Pamukkale / Denizli
E-Mail
[email protected]
KMS Kuruyemiş Makinesi
Mega Dijital Medya © 2018