0 (258) 268 81 80    export@ekoroast.com
  
Kuruyemiş Kavurma Makinası
Kuruyemiş makinaları üretimi konusunda tecrübelerini, son teknoloji ile bir araya getiren KMS Kuruyemiş Makinaları, müşterilerine verimliliği yüksek, tam lezzetinde ürünler sunan kuruyemiş makinalarını sunuyor. Kuruyemiş kavurma makinası üretiminde gerekli tüm donanımlara sahip mühendis kadrosu, üretim ekibi ve teknik donanımları ile kuruyemiş kavurma makinası fiyatları konusunda sektörde rekabetçi teklifler sunuyor.

Çerez kavurma makinası, genellikle kuruyemiş imalatı gerçekleştiren firmalar tarafından oldukça aranan bir üretim teknolojisidir. KMS, müşterilerine hem üretim, hem üretim sonrası destek konusunda pek çok ayrıcalık sunar. Üretimini gerçekleştirdiğimiz kuruyemiş kavurma makinası aynı zamanda fındık kavurma makinası, fıstık kavurma makinası olarak da kullanılmaktadır.

KMS kuruyemiş makinaları üretiminde üç temel enerji kaynağını kullanır. Mazot, Lpg ve elektrik. Ürün gamımız içerisinde elektrikli kuruyemiş kavurma makinası üretimi de bulunmaktadır. Farklı enerji kaynakları ile farklı kapasitelerde kuruyemiş makinaları için müşteri temsilcimizle irtibat kurabilirsiniz.KURUMSAL Hakkımızda
ÜRETİM Üretim Teknik Servis
İLETİŞİM Adres
Akhan Mah. 101 Sk. No:3A/1 Pamukkale / Denizli
E-Mail
export@ekoroast.com
KMS Kuruyemiş Makinesi
Mega Dijital Medya © 2018