0 (258) 268 81 80    export@ekoroast.com
  
KURUYEMİŞ MAKİNALARI
KMS Kuruyemiş Makinaları, güven, kalite ve lezzet üçgeninde müşteri odaklı çalışmaktadır. Bu kapsamda üretimini gerçekleştirdiği kuruyemiş makinalarında tamamı ile "insan" merkezli bir oluşumun içerisindedir. KMS, deneyimli ekibi ile sunduğu kuruyemiş makinası ürün portföyünde her geçen gün kalite ve verimlilik anlamında kendini geliştirmektedir.

Kuruyemiş kavurma makinası imalatında teknolojik olarak gerekli tüm Ar-Ge çalışmalarını başarıyla gerçekleştirmiştir. Makina üretiminde gıda sağlığı ve hijyen kurallarını ön planda tutan üretim ekibimiz, ortaya çıkan kuruyemiş makinalarının tamamında insan sağlığına dost üretimi sunmaktadır.

Kuruyemiş makinaları farklı enerji kaynakları ile ısıtma işlemini gerçekleştirirken asla enerji kaynağının gıda ile doğrudan temasına izin verilmez. Makinaların imalatı ve tasarımı esnasında tüm gerekli testler yapılarak ürünlerin tam lezzetinde elde edilmesi hedeflenir.

Ürünlerimiz arasında yer alan kahve kavurma makinası üretiminde kahvenin kendine has lezzetini ve damak tadını korumaya gayret gösteriyoruz. Kahve severlerin damak lezzetine uygun kahve kavurmanın inceliklerini dikkat ederek kahve kavurma makinası imalatı gerçekleştiriyoruz.

Leblebi kavurma makinası , üretimimiz içerisinde yine küçük ama önemli bir noktadadır. Leblebinin başkenti konumundaki Denizli / Serinhisar, pek çok KMS leblebi kavurma makinasına da ev sahipliği yapmaktadır.

Sanayi tipi fritöz üretiminde KMS farkını yakalayın. Fritözler sanayide oldukça öneli konumdadır. Endüstriyel fritöz üretiminde kalitesini kanıtlayan KMS, en uygun koşullarda sanayi tipi fritöz fiyatları sunmaktadır. Mutlaka teklif alın.

KMS kuruyemiş makinası alanındaki deneyimlerini farklı ürünlerin kavurma makinası üretiminde kullanmaktadır. Fındık kavurma makinası üretiminde alanında uzman ekibi ile farklı teknolojileri bir araya getiren KMS, bu alanda rakiplerinden ayrılmaktadır.KURUMSAL Hakkımızda
ÜRETİM Üretim Teknik Servis
İLETİŞİM Adres
Akhan Mah. 101 Sk. No:3A/1 Pamukkale / Denizli
E-Mail
export@ekoroast.com
KMS Kuruyemiş Makinesi
Mega Dijital Medya © 2018