0 (258) 268 81 80    [email protected]
  
Kahve Kavurma Makinaları

EKO - 180K
EKO - 120K
EKO - 60K
EKO - 30K
EKO - 5K
EKO - 2K


Kahve kavurma işlemi diğer tüm çerez makinası üretim standartlarından farklı olarak özel bir lezzet deneyimi sunması gereken bir alandır. Kahve kavurma makinası imalatında KMS işte bu kahve lezzetini tam olarak ortaya çıkaracak tam kavurma işlemini uygular ve ürettiği makinalarda bu verimlilik ve lezzeti bir arada sunar.

Kahve tutkunlarının aradıkları lezzeti bulmaları kahvenin doğru kavrulması ile ilgilidir. Hiç bir üretici yanlış kavrulmuş kahve çekirdeklerini müşterisine sunmak istemeyecektir. KMS mühendisliği kahve kavurma makinası üretiminde işte tüm bu total etkenleri bir arada değerlendirerek üretim gerçekleştirmektedir.

Probat kahve kavurma makinesi fiyatları hakkında öğrenmek istediğiniz bilgilere ürünlerimizin detay sayfalarında bulunan teklif al butonu ile ulaşabilirsiniz. Farklı üretim ebatlarımız ve kapasiteye göre değişen üretimler gerçekleştirdiğimiz için sabit bir kahve kavurma makinası fiyat listesi bulunmamaktadır.

Üretim portföyümüz içerisinde kahve kavurma makinası dükkan tipi veya büyük üretim kapasitelerine uygun imalat gerçekleştirebilen kahve kavurma makinası üretimlerimiz mevcuttur.KURUMSAL Hakkımızda
ÜRETİM Üretim Teknik Servis
İLETİŞİM Adres
Akhan Mah. 101 Sk. No:3A/1 Pamukkale / Denizli
E-Mail
[email protected]
KMS Kuruyemiş Makinesi
Mega Dijital Medya © 2018